Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

regulacja vag-iem wskaźnika pojemności baku?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • regulacja vag-iem wskaźnika pojemności baku?

    :diabelski_usja wyciskam jakies 200 ale it mi starczy )miech
    Pozdrawiam Herdi

    Gravity Audio Experts

  • #2
    regulacja vag-iem wskaźnika pojemności baku?

    Mam taki problem, że jak komputer wskazuje mi iż moge przejechac jeszcze 60 km to wchodzi mi do baku 45 litrów ropy. Czy istnieje jakiś sposób na wyregulowanie wskaźnika. po zatankowaniu wskaźnik nad obrotomierzem od razu zaczyna opadać juz po przejechaniu ok 20-30 km. od tankowania. w moich dotychczasowych samochodach można było przejechac np 150 km zanim wskaźnik się ruszył. Co można z tym fantem zrobic?

    Komentarz


    • #3
      Wszystko zalezy jak zatankujesz, jesli te 45 litrow wchodzi do pierwszego odbicia pistoletu to przejedziesz wlasnie te 20-30km. Gdybys przy tankowaniu bawil sie zawsze z odpowietrznikiem weszlo by jeszcze spokojnie z 5-8 litrow i wtedy troche wiecej przejedziesz. Nie wiem czy juz zauwazyles ale nawet gdy napisze komputer ze pozostalo 0 km do konca auto bedzie jechac dalej. On to troche zaniza zeby nie wysuszyc baku do konca. :diabelski_usmiech
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        U mojego ojca w fabii tdi ma bak 45l gdy sie bawi w odpowietrzanie to wchodzi mu 52l do baku wiec odpowiednio do mojego powinno wchodzic min 60-62l a wchodzi 45 pomimo baku 55l czyli o min 10 za malo

        Komentarz


        • #5
          Mam taki problem, że jak komputer wskazuje mi iż moge przejechac jeszcze 60 km to wchodzi mi do baku 45 litrów ropy. Czy istnieje jakiś sposób na wyregulowanie wskaźnika. po zatankowaniu wskaźnik nad obrotomierzem od razu zaczyna opadać juz po przejechaniu ok 20-30 km. od tankowania. w moich dotychczasowych samochodach można było przejechac np 150 km zanim wskaźnik się ruszył. Co można z tym fantem zrobic?
          Wczoraj tankowałem i za każdym razem wygląda to podobnie:
          - weszło 50l a do końca rezerwy pozostało ledwo 10km
          - gdy udało mi się parę razy niechcący dobić do 0km, więcej jak 53l nie zatankowałem

          A strzałka informująca o paliwie zazwyczaj rusza sie po przejechaniu ok. 90-100 km, oczywiście zależy to od trybu jazdy

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X